Dansexamens 20 juni en 14 juli

23-05-2021 19:08

Tijdens onze lessen werken alle leerlingen vanaf 3 jaar toe naar de gestandaardiseerde dansexamens van de International Dance Teachers' Association. Op zondag 20 juni 2021 in Amsterdam en woensdag 14 juli 2021 in Den Bosch mogen onze leerlingen dansexamens afleggen voor examinatrice Mrs Denise Skinner. Elke leerling heeft een eigen examentijdstip, want de examens worden afgenomen in kleine groepjes van maximaal 3, 4 of 8 leerlingen. Deelname is inbegrepen bij het lesgeld; hiervoor hoeft niets bijbetaald te worden. Wij gaan ervan uit dat iedereen meedoet. Indien een leerling niet mee wil / kan doen, laat het dan zo snel mogelijk weten, want dit heeft ook invloed op de anderen uit het examengroepje! Helaas is publiek bij de examens niet toegestaan.