Danslessen op afstand (online)

15-03-2020 17:55

In de strijd tegen het Corona-virus heeft de Rijksoverheid zojuist besloten dat vanaf vanavond alle sport- en fitnessclubs voorlopig hun deuren moeten sluiten. Daar vallen wij als dansschool ook onder. Dit betekent dat wij vanaf morgen geen lessen meer aan kunnen bieden op onze leslocaties, zoals jullie van ons gewend zijn. Deze maatregelen zullen ten minste tot 28 april plaatsvinden.

Wij zullen echter niet stil blijven zitten, maar net als de scholen via internet onze leerlingen danslessen op afstand aanbieden ter vervanging van de gewone danslessen. We zijn momenteel nog druk mee bezig om dit online lesmateriaal te ontwikkelen, maar we hopen jullie hiermee voorlopig voldoende op de hoogte gesteld te hebben. Een uitnodiging voor het online lesmateriaal volgt binnenkort! Mochten hier vragen over zijn, dan horen wij het graag!