Met korting naar voorvertoning film Coppelia

16-06-2022 15:00

Vanaf 6 juli komt de nieuwe balletfilm Coppelia uit in de bioscoop. Onze leerlingen zijn echter uitgenodigd om de film met korting al te bekijken vóór de release! Dat kan op zondag 26 juni om 15.00 in Rialto de Pijp in Amsterdam! Er geldt voor deze vertoning een speciale prijs van 4,50! Haal hier je ticket: https://rialtofilm.nl/nl/films/1012/coppelia-voorpremiere
Lukt dit nou niet, boek dan je reguliere ticket vanaf 6 juli bij één van de andere theaters!

Nieuwe liefde, kwaadaardige plannen en prachtig ballet is allemaal te zien in de sprankelende familiefilm COPPELIA. De prille liefde tussen Zwaantje en Frans wordt verstoord door sluwe plannen van Dr. Coppelius die op zoek is naar perfecte schoonheid. Het verhaal wordt tot leven gebracht via kleurrijke animatie en meesterlijk ballet door sterdansers Michaela DePrince, Vito Mazzeo, Daniel Camargo en andere dansers van Het Nationale Ballet. De Nederlandse ballerina Igone de Jongh en danser en acteur Jan Kooijman zul je ook zien schitteren in dit bijzondere sprookje. Lukt het Zwaantje haar dorpje te redden? Ontdek het zelf vanaf 6 juli in de bioscoop! Check https://rialtofilm.nl/nl/films/1012/coppelia-voorpremiere om jouw ticket te kopen voor de speciale voorpremière. Of kijk op www.coppeliafilm.nl om te zien waar de film draait bij jou in de buurt