Stagiaire woensdaglessen (Den Bosch)

22-11-2019 13:28

Vanaf 4 december komt er op de woensdag een stagiaire met ons meedansen, die de opleiding voor dansdocent volgt. Onze leerlingen hebben haar vorige week al ontmoet. Hieronder een klein stukje waarin zij zichzelf voorstelt:

Hallo! Mijn naam is Sem Hermans en ik ben 21 jaar oud. Op dit moment studeer ik aan de Utrechtse Dansacademie in mijn 3e en laatste jaar. Ik kom binnenkort voor mijn stage elke woensdag helpen bij de lessen in Den Bosch! Zelf heb ik al wat ervaring opgedaan in het lesgeven; voornamelijk in de stijlen modern, jazz en urban. Ik kijk ernaar uit om te mogen beginnen met het lesgeven en helpen bij jullie, ik hoop jullie ook! Wie weet zie ik jullie tijdens de lessen en maken we er samen een sportieve, leuke en gezellige periode van!

 

Liefs, Sem