Schrijf je in!

26-03-2020 17:26

Maandag 16 maart zijn wij weer begonnen met een nieuw semester vol danslessen in Amsterdam-West en Den Bosch! Vanwege de huidige maatregelen rondom het Corona-virus gaat dit een beetje anders dan normaal: we geven onze danslessen online! Op onze nieuwe online lesomgeving staan allerlei danspassen, -oefeningen en -choreografieën om thuis mee aan de slag te gaan. We streven ernaar om jullie wekelijks van nieuwe video's te voorzien, zolang we geen fysieke lessen kunnen geven. Op deze manier hopen we dat al onze leerlingen van onze danslessen kunnen blijven genieten! Wil je hier ook gebruik van maken en onze balletschool blijven steunen in deze zware tijd? Schrijf je dan nog snel in voor het nieuwe semester voor een gratis proefles of de volledige cursus via het online inschrijfformulier! Instromen kan nog gedurende het hele schooljaar.

Vragen over onze online danslessen? We horen het graag! Veel succes in deze onzekere periode en pas goed op jezelf! Hopelijk tot snel!