Wij gaan weer beginnen!

14-08-2022 15:09

De zomervakantie is alweer over de helft, dus wij zijn druk bezig met het voorbereiden van het komende schooljaar. Vanaf 3 september beginnen wij weer met onze danslessen! Onze school biedt een gevarieerd lesaanbod voor leerlingen vanaf 1 jaar met de dansstijlen Ballet, Acrobatic Dance, Contemporary Modern Jazz, Theatre Craft, Musical Theatre en Tap. In Den Bosch geven wij momenteel les op de woensdag, in Amsterdam op de zaterdag t/m dinsdag. Op www.balletschooldekattensprong.nl kun je - als je dat nog niet gedaan hebt - je aanmelden voor een gratis proefles en/of de volledige cursus! Doe dit ook altijd als je vorig schooljaar les bij ons had en verder wil gaan met de danslessen. Instromen kan nog gedurende het hele schooljaar. Kijk op ons lesrooster of er ook een les voor jou tussen zit en geniet nog van het laatste stukje van deze zomer!