Click here for English

Lesrooster Amsterdam

Balletschool de Kattensprong verzorgt haar lessen in Amsterdam West in Kindercampus Brede School de Springplank.

Wij geven tevens lessen in Amstelveen bij Wijkcentrum Westend, op Java-Eiland bij Erika's Playgroup, en in Hilversum bij de Kinderdansacademie/Marianna Stefanovska Balletschool. Voor meer informatie over cursussen op deze locaties, neem dan graag even contact op.

Schooljaar 2018-2019

Let op: bij te weinig of te veel aanmeldingen voor een cursus kunnen er nog roosterwijzigingen optreden.

Leeftijden zijn net als op school gebaseerd op de leeftijd bij aanvang van het schooljaar: bijv. een leerling die 5 jaar wordt in januari 2019, mag pas in september 2019 in de 5+ groep plaatsnemen!

Leeftijd Dansstijl Niveau Lestijden
Peuter & Kleuter Algemene
Dansvorming
Dans met Mij
vanaf 1,5 jaar
Zondag 09:45-10:30
Voorbereidend 1&2
vanaf 2,5 jaar
Maandag 16:45-17:30
Dinsdag 16:30-17:15
Zaterdag 14:45-15:30
Zondag 10:30-11:15
Voorbereidend 2
na selectie
Zondag 11:15-12:00
Kinderen Klassiek, Acro & Jazz Beginners 1&2
vanaf 5 jaar
Maandag 15:45-16:45
Dinsdag 17:15-18:15
Zaterdag 13:45-14:45
Zondag 13:00-14:00
Beginners 1,2,3 &
Halfgevorderd 1
vanaf 9 jaar
Maandag 15:45-16:45
Show, Musical & Tap Beginners 1,2&3
vanaf 5 jaar
Zondag 12:00-13:00
Volwassenen Klassiek, Acro & Jazz Beginners &
Halfgevorderd
vanaf 18 jaar
Dinsdag 18:30-19:30
Show, Musical & Tap Beginners &
Halfgevorderd
vanaf 18 jaar
Dinsdag 19:30-20:30

 

Schooljaar 2019-2020 (conceptversie)

Let op: bij te weinig of te veel aanmeldingen voor een cursus kunnen er nog roosterwijzigingen optreden.

Leeftijden zijn net als op school gebaseerd op de leeftijd bij aanvang van het schooljaar: bijv. een leerling die 5 jaar wordt in januari 2020, mag pas in september 2020 in de 5+ groep plaatsnemen!

Leeftijd Dansstijl Niveau Lestijden
Peuter & Kleuter Algemene
Dansvorming
Dans met Mij
vanaf 1,5 jaar
Zondag 09:45-10:30
Voorbereidend 1&2
vanaf 2,5 jaar
Maandag 15:45-16:30
Dinsdag 15:45-16:30
Zaterdag 10:30-11:15
Zondag 10:30-11:15
Voorbereidend 2
na selectie
Zondag 11:15-12:00
Kinderen Klassiek, Acro & Jazz Beginners 1&2
vanaf 5 jaar
Maandag 16:30-17:30
Zaterdag 11:15-12:15
Zondag 13:00-14:00
Beginners 3 &
Halfgevorderd 1
vanaf 9 jaar
Maandag 17:00-18:00
Show, Musical & Tap Beginners 1,2&3
vanaf 5 jaar
Zondag 12:00-13:00
Volwassenen Klassiek, Acro & Jazz Beginners &
Halfgevorderd
vanaf 18 jaar
Dinsdag 18:30-19:30
Show, Musical & Tap Beginners &
Halfgevorderd
vanaf 18 jaar
Maandag 18:30-19:30