Balletworkshop Nationale Ballet Academie

07-03-2023 13:21

Op zaterdag 11 maart van 13:30 tot 15:00 uur komt er een gastdocent(e) van de Nationale Ballet Academie een workshop geven op onze balletschool in de Aula van KBS de Springplank aan een selectie van onze leerlingen vanaf zes jaar. Deelname aan de workshop is voor onze leerlingen gratis en degenen die uitgenodigd zijn om mee te doen hebben hierover al een uitnodiging per mail ontvangen. Er is plek voor maximaal 25 leerlingen; laat het ons dus graag zo snel mogelijk weten wanneer je niet aanwezig zal zijn, dan kunnen we de plaats nog aan iemand aan anders geven!

Heb je normaal op zaterdag les? De workshop is dan in plaats van jouw normale dansles(sen) die dag. De lessen vanaf 12:45 komen die zaterdag te vervallen vanwege de workshop. Wanneer je niet met de workshop meedoet, kan je dus wel gewoon meedoen met de zaterdagles van 11:45-12:45. De rest van de week gaan alle lessen ook gewoon door volgens hun normale schema.