Meivakantie, Hemelvaartsweekend & Pinksterweekend

16-04-2024 22:01

In de Meivakantie, het Hemelvaartsweekend, én het Pinksterweekend, zijn er géén danslessen. Dit betekent dat er vanaf 27 april t/m 20 mei geen danslessen zijn in Amsterdam. Na deze lange pauze gaan wij weer in alle lessen fris aan de slag met het oefenen voor onze leerlingenvoorstellingen; meer informatie hierover volgt binnenkort!

In Den Bosch zijn er vanaf 24 april t/m 1 mei géén danslessen.

Het complete overzicht van alle vakantiedata en evenementen van het huidige schooljaar staat altijd op onze website. Hierop stond de meivakantie voor Den Bosch tot voor kort verkeerd aangegeven, aangezien deze dit jaar afwijkt van de landelijke adviesdata. Onze excuses voor de verwarring hierover.
 

Mochten er nog vragen zijn, dan horen wij het graag!